چگونه زبان انگلیسی را از صفر و مبتدی شروع به یادگیری کنیم؟

1007 بازدید

چگونه زبان انگلیسی را  از صفر و مبتدی شروع به یاد گیری کنیم؟

یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی (English Language) قطعا یکی از بهترین و پرطرفدار ترین زبانهای  موجود دردنیا می باشد ؛ پس یادگیری زبان انگلیسی از آنجایی  که  امروزه در بیشتر رشته ها وعلوم مختلف بااین زبان مرتبط هستند خالی از لطف نمی باشد.

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

در جهان مدرن امروز یک زبان حرف اول رو میزنه واون هم انگلیسیه چون یه زبان بین المللی محسوب میشه  درادامه باماهمراه باشید تا بببینم چرا یادگیری زبان انگلیسی برای ما از ضروریات زندگی حساب میشه.علاوه بر آن دانش آموزانی که زبان دهم ، زبان یازدهم و زبان دوازدهم را میگذرانند یادگیری زبان می تواند کمکی باشد که این دوره برای آنها راحت تر باشد.

 زبان ، عامل تعامل وارتباط

به جرات می توان گفت‌ اولین هدف ودلیل یادگیری زبان انگلیسی و حتی هر زبان دیگری ارتباط برقرار کردن با جهان اطراف می باشد، بدلیل وجود بسیاری از دلایل سیاسی واقتصادی و بین المللی زبان انگلیسی به عنوان یک زبان رسمی بین المللی شناخته شده است واکثریت نسبی انسانها درکنار زبان مادری خویش و همچنین وجود دلایل مذکور و یا دلایلی همچون مهاجرت و یا دلایلی تحصیلی اقدام به یادگیری این زبان میکنند ، که درارتباطات مردم ملل مختلف تاثیر شگرف وشایانی خواهد داشت.

ابزاریادگیری

برای یادیگیری زبان انگلیسی از دم دست ترین ابزارهم می توان استفاده کرد،مثل ویدیو و سریال و موزیک وبازیهای رایانه ایی امابرای اصولی کارکردن ویادگرفتند تااخر این مقاله همراه ما باشید.

پیشرفت تحصیلی

یا اگر شما توجه کرده باشید بیشتر افراد برای تحصیل به خارج کشورمیروند ، در خارج کشور به زبان انگلیسی تدریس میشود پس شما اگر زبان انگلیسی  را آموخته باشید باعث پیشرفت تحصیلی شما میشود .

اشتغال و کسب درآمد

ام مثلا زبان تدریس کنید یا حتی با ویدیو گرفتن تدریس خود آن را به فروش بگذارید یا میتوانید در کشور های دیگر کسب و کار راه بیاندازید و یا کسب و کار خود را جهانی کنید …..

از کی شروع کنم

اگر واقعا میخواهید زبان یاد بگیرید هیچ وقت دیر نیست از همین حال هم میتوانید شروع به یادگیری کنید.  خیلی از افراد به جای اینکه به دنبال یادگیری زبان انگلیسی باشند و از فرصت ها استفاده کنند با تفکر منفی باعث میشوند که از یادگیری زبان عقب بمانند ،ولی

ذهن ما  در پیشرفت و یادگیری خیلی موثر میباشد و ناممکن ها را ممکن میسازد،  پس اولین راه یادگیری زبان تلاش و کوشش و البته علاقه است که یکی از راه های مهم یادگیری زبان است.

چگونه شروع کنم؟

انواع راه هایی است که میتوانید آموزش زبان را شروع کنید ولی باید برنامه های داشته باشید  که بتوانید به بهترین شکل زبان بیاموزید مثلا برنامه که چه زمانی مطالعه کنید چه موقعی کار کنید،و از چه کتاب هایی استفاده کنید،استفاده از کلاس های آموزشی

راه های یادگیری آموزش زبان انگلیسی

کلاس زبان:بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در کلاس زبان است به دلیل در آنجا فقط یک هدف وجود دارد که میتوان آن را به بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در نظر گرفت.

نرم افزار ها:شما میتوانید برای تسلط خود از نرم افزار ها استفاده کنید. نرم افزار هایی مانند نرم افزار مترجم گوگل که بهترین برنامه ایست که میتوان از امکانات آن مانند

ترجمه تصویر

ترجمه با دوربین

ترجمه افلاین و انلاین رایگان

خروجی صدا

و…..

نام برد که بهترین نرم افزار میباشد

استفاده از اینترنت و فضای مجازی:امروزه بزرگترین مرجع آموزش ها و امکانات اینترنت است که تماما آموزش ها  و … به صورت رایگان و غیر رایگان در آنجا قرار گرفته است که شما میتوانید از آنها با داشتن یک تلفن هوشمند یا رایانه، زبان انگلیسی آموزش بگیرید

چرا به کلاس زبان برویم؟

کلاس زبان انگلیسی خوب اهداف مشخص و واضح دارد : شما وقتی چیزی میاموزید به این دلیل است که اهدافی دارید که برای آن  تلاش میکنید به همین دلیل کلاس زبان میتواند انتخاب خوبی برای رسیدن به اهداف باشد.

کلاس فضای سرگرم کننده است: کلاس به دلیل جمعی بودن و داشتن دوستان و همراهان خود کنار خود در یادگیری شما کمک میکند تا زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید در کلاس زبان  روی یک چیز تمرکز میشود و این دلیل باعث میشود که یادگیری بهتر شود و از دیگران کمک بگیریم در کلاس بیشتر دانش آموزان سعی میکنند رقابت کنند و این دلیل باعث پیشرفت شما میشود

کلاس زبان خوب برفعالیت دانش آموزان متکی است: در یک کلاس زبان دبیر 20 درصد تدریس میکند و 80 درصد سوال میپرسد که این باعث میشود دانش آموزان درک بسیار بالایی داشته باشند یا اینکه دبیر یا معلم آموزش دهنده سعی میکند انواع راه ها و جدید ترین آموزش ها را تدریس کند مثلا شعر حروف زبان انگلیسی یا فعل توبی و…. که باعث میشود فرد درک بیشتری داشته باشد و یادگیری آسان شود

تصحیح فوری اشتباهات در کلاس زبان انگلیسی:اگردر کلاس زبان انگلیسی خصوصی شرکت می کنید،در کلاس زبان انگلیسی اشتباهات شما بلافاصله تصحیح میشود. بسیار مهم است که دوباره و دوباره اشتباهات را تکرار نکنید تا بتوانید به هدف خود برسید.

فضای مناسب:
فضای مناسب یکی از بهترین امکانات کلاس زبان است به این دلیل که کلاس مانند یک اتاق بازی میماند که افراد دوست دارند که بیشتردر آن آموزش ببیند یا اینکه در مکانی هستند که تمام مقررات رعایت میشوند و تمام افراد آن مکان فقط و فقط به یک کار مشغول هستند که تنها آموزش  و یادگیری میباشد که فرد علاقه بیشتر و آرامش بیشتری هنگام یادگیری دارد که در درک مطلب موثر است.

امکانات آموزشی: این موضوع بسیار مهم که در کلاس زبان تمامی امکانات آموزشی مورد نیاز مانند مولتی مدیا، بلندگو، تخته وایت برد مناسب وجود داشته باشد. علاوه بر این مکانات یه آموزشگاه زبان مناسب امکانات سرمایشی و گرمایشی مناسبی را برای فصول مختلف در نظر میگیرد تا دانش آموزان و زبان آموزان تمام انرژی و تمرکزشان را صرف آموزش باشد

دبیر های با تجربه:

استاد زبان در مقاله آموزش زبان فوق العاده مهم است چون میتواند از تکنیکهای جدید و روش تدریس های به روز در کلاس زبان استفاده کند. یه آموزشگاه زبان مناسب همیشه استاد زبانی را انتخاب میکند که بتواند با دانش آموزان و زبان آموزان خیلی عالی ارتباط برقرار کند و مطالب آموزشی را به دانش آموزان به خوبی انتقال بدهد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aczeynali.com/?p=1413
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه زبان انگلیسی را از صفر و مبتدی شروع به یادگیری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.